Belangrijk: wijziging in registratie van de Interne Competitie

De afgelopen jaren zijn de scores van de Interne Competitie bijgehouden onder de achternamen van de leden die wedstrijdkaarten hebben ingeleverd. Het was alleen mogelijk om de scores te bekijken na inloggen op het beveiligde gedeelte van de website. Er is gebleken dat bijzonder weinig gebruik wordt gemaakt van de pagina’s in het beveiligde gedeelte.

Het bestuur heeft besloten dat vanaf 2 januari 2018 de scores worden genoteerd onder de lidnummers van de leden. Je KNSA licentienummer is je lidnummer. Om deze scores te zien hoef je dan ook niet meer in te loggen. Je vindt de scores onder Wedstrijden > Scores Interne Competitie

Van jou als lid verwachten we dat je vanaf 2 januari, buiten de datum, ook je lidnummer op de wedstrijdkaart vermeld.