verwerking scores Interne Competitie

De scores van de Interne competitie staan (voorlopig) op een externe site (Google Drive).

LET OP!!! Na het verwerken van de scores worden de wedstrijdkaarten vernietigd. Het bestuur raad iedereen aan om van zijn/haar wedstrijdkaarten een foto te maken en deze te bewaren. Hiermee kan je aantonen dat je een wedstrijd geschoten hebt als je een score mist in het overzicht. Wanneer je één of meerdere score(s) mist stuur je de foto(s) van de score(s) die je mist naar interne.competitie@svgilze-rijen.nl. Op de gefotografeerde kaart(en) moet duidelijk vermeld staan: je KNSA nummer, de score en de datum waarop de wedstrijd geschoten is. Dit geldt ook voor de militair pistool wedstrijden en de service pistol wedstrijden die geschoten worden op de laatste maandagavond van elke maand.


Geef het bestuur even de tijd om de scores te verwerken vóór je de foto’s gaat mailen. Meestal worden de scores binnen een week of twee ingevuld.

Je kan de scores hier vinden.